URMATOARELE EVENIMENTE :

Consultanti si Terapeuti ThetaHealing®

Pe aceasta pagina, ai la dispozitie datele de contact ale consultantilor si terapeutilor ThetaHealing®‎ care isi desfasoara activitatea la nivel local, in diferite orase.  Toti terapeutii din aceasta lista detin certificat oficial inregistrat si eliberat de ThetaHealing Institute of Knowledge® in urma absolvirii cursurilor de ThetaHealing®‎ cu Andrea Filip.

*Persoanele ale caror date sunt cu Bold sustin sesiuni online via Skype

Oras Nume Prenume Adresa ta de e-mail Tel.
Asau Napa Laurentiu Mihai laurbbb@gmail.com 721377743
Barcelona Malita Cristina malitacristina@gmail.com 34684318014
Braila Galiceanu Alexandrina drgaliceanu@yahoo.com 740189142
Brasov Bancila Mariana mariana.bancila2008@gmail.com 754787817
Bucuresti Tudose Oltea contact@olteatudose.com 724126617
Bucuresti Burdujan Elena Melania melaniaburdujan@yahoo.com 741279371
Bucuresti Sava Diana dianasava@yahoo.com 745037646
Bucuresti Pop Anca anca.pop07@yahoo.ro 743934981
Bucuresti Amariutei Catalin catalin.amariutei@gmail.com 761933492
Bucuresti Lungu Ecaterina lungu.ecaterina@gmail.com 740676898
Bucuresti Paunescu Adriana paunescu.adriana@yahoo.com 726171921
Bucuresti Popescu Ioana Laura witteveenlaura@gmail.com 722603916
Bucuresti Iordache Ana Maria anna.iordache@yahoo.com 752192814
Bucuresti Samoilescu Claudia samoilescu.claudia@yahoo.com 762725433
Bucuresti Ababei Ungar Ana Maria ungar.anamaria@gmail.com 726194347
Bucuresti Enache Oana Ana-Maria thetahealingcuoana@gmail.com 766722274
Bucuresti Dutu Florentina florentina_dutu@rdsmail.ro 722310910
Bucuresti Melcescu Dorina dorinamelcescu@gmail.com 729458337
București Lupașcu Dorina dorinalupascu8@yahoo.com 725944435
Bucuresti Nisipeanu Georgeta geta_nisi@yahoo.com 744350027
Bucuresti, Israel Priefer Claudia dia.priefer@gmail.com 737132799
Bucuresti Bucur Dana dana.bucuragri@gmail.com 723660762
Calarasi Dumitru Mihaela michaela1918@yahoo.com 726213173
Cehu Silvaniei Balint Ioana ioana_balint2006@yahoo.com 740591530
Cluj Napoca, Baia Mare Szilagyi Melinda moszil@icloud.com 740234940
Cluj-Napoca Maierean Mihaela imihaelamaierean@gmail.com 751489914
Cluj-Napoca Gherman Bogdan Bogdan.gherman@intensa.ro 745522136
Cluj-Napoca Baumgarten Simina simina.baumgarten@gmail.com 742037342
Cluj-Napoca Balog Anca-Andreea ancaandreea@yahoo.com 754015409
Cluj-Napoca Neamtu Ioana office@ilovethetahealing.ro 729246950
Cluj-Napoca Diertic Adriana adrianadiertic@yahoo.co.uk 743466840
Comanesti Mazilu Gabriela Mihaela gabrielamihaelamazilu@yahoo.ro 745608674
Constanta Cojocaru Ana Maria anamaria_9912@yahoo.com 731598349
Constanta Sterian Daniela daniela_ste76@yahoo.com 723369316
Craiova Ciulu Persida persida_tudor@yahoo.com 753052936
Craiova Iacob Manuela iacobmanuela68@yahoo.com 721216600
Germania Paraschiv Mihaela pmichelle2512@yahoo.vom 758513373
Ghent, Belgia Mogosanu Diana diana.mogosanu@gmail.com 32485760457
Iasi Esslim Nadia nadia23in@yahoo.com 740398545
Iasi Drosescu Paula paula_drosescu@gmail.com 745284953
Iasi Mocanu Andreea office.andreeamocanu@gmail.com 744629166
Iasi Petrula Mihaela mihaelapetrula@yahoo.com 740852685
Navodari Mihai Eugenia mihai.eugenia2@yahoo.com 763651460
Perpignan Medrea Estienne Georgiana georgiana.medrea_estienne@yahoo.fr 33622221441
Pitesti Georgescu Valentin georgescu.valentin.nicolae@gmail.com 758234234
PITESTI Iordache Nicolae naeiordache@yahoo.com 744333323
Ploiesti avram gratiela gratielaavram@yahoo.com 741944735
Ploiesti Tulica Arsene Valentina Elena valentinaarsene@yahoo.com 722940449
Romam Petenchi Daniela dana.edmond@yahoo.com 768101441
Teleorman Wajcman Maria mariawajcman@gmail.com 760976319
Tg-Mures Jakabffi Enikő jakabffi.eniko@gmail.com 762675347
Timisoara Nitu Veronica veronica.nitu@gmail.com 761331863
Timisoara Moldovan Manuela manuela13moldovan@yahoo.com 722975699
Tulcea Dragoman Diana aldiadora@yahoo.com 745470009
Tulcea Novic Victoria victoria_novic_ghed@yahoo.com 740796390
Opt In Image
Regaseste-ti stralucirea !
     Fiecare newsletter va cuprinde un scurt articol pe o tema frumoasa, o recomandare de resurse, o provocare pentru a lua o actiune si informatii privind urmatoarele evenimente / cursuri. Toate acestea menite să te sprijine in a trai o viată frumoasa si plina de iubire. 
    De aceea te invit să fii alaturi de noi!
                                              Cu prietenie,